Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Slider

Wędkarski Puchar Prezesa Koła Nr 66 Przasnysz dla Przemysława Szczygła

W niedzielę, 11 października w Gnojnie odbyły się otwarte spinningowe zawody wędkarskie o Puchar Prezesa Koła Nr 66 Przasnysz. W rywalizacji wzięło udział 36 wędkarzy. Pierwsze miejsce i puchar zdobył Jarosław Tomaszewski.

Puchar dla zwycięzcy oraz nagrody dla 3 najlepszych wędkarzy wręczył Prezes Koła kol.Zdzisław Szacherski, Statuetkę za największą rybę i nagrodę otrzymał Przemysław Szczygieł, który złowił okonia w długości 29 cm.

Zwycięzcą zawodów został Przemysław Szczygieł, który zgromadził 1760 pkt. Drugie miejsce zajął Jarosław Tomaszewski – 1700 pkt. Natomiast ostatnie miejsce na podium przypadło dla Łukasza Wendy z 1120 pkt

Dla pozostałych zawodników rozlosowano nagrody pocieszenia.

– Jak zawsze na zawodach organizowanych przez nasze Koło Nr 66 Przasnysz, jest wspaniała atmosfera, super posiłek oraz atrakcyjne nagrody. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy – powiedzieli organizatorzy wędkarskiej rywalizacji.