Charytatywny turniej strzelecki dla Anny Gruszki

Jesteś mistrzem celnego oka, chcesz spróbować swoich sił w wirtualnym pojedynku strzeleckim lub wspaniałe spędzić czas, kibicując znajomym? Okazja ku temu będzie już 17 grudnia.

W wirtualnej strzelnicy ZSP w Przasnyszu, zostanie zorganizowany turniej, który będzie okazją do rywalizacji fair play, zdobycia cennych nagród, ale przede wszystkim zbiórki charytatywnej.

Stowarzyszenie Arena Dobra wraz z partnerami serdecznie zaprasza na wystrzałowy dzień organizowany w ramach akcji charytatywnej, z której dochód przeznaczony będzie na leczenie wieloletniej nauczycielki Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu Anny Gruszki, która walczy z nowotworem piersi i wymaga kosztownej immunoterapii.

Patronat nad konkursem objęli: Starosta Przasnyski, Dowódca 2. Ośrodka Radioelektronicznego i Dyrektor Zespołu Szkół Powiatowych w Przasnyszu.

Turniej odbędzie się na Wirtualnej Strzelnicy w Zespole Szkół Powiatowych im. majora Henryka Sucharskiego przy ul. Mazowieckiej 25 w Przasnyszu, w sobotę, 17 grudnia. Wpisowe wynosi 50,00 zł.

Harmonogram zawodów:

08:00 — 09:00 — Rejestracja zawodników, wydanie kart punktowych.

08:45 — 08:55 — Rozpoczęcie zawodów, omówienie organizacji zawodów oraz warunków bezpieczeństwa.

09:00 — 10:30 — zawody strzeleckie – młodzież (pistolet, karabin).

10.30 — 12.00 — zawody strzeleckie – kobiety (pistolet, karabin).

12.00 — 14.00 — zawody strzeleckie – mężczyźni (pistolet, karabin).

15.00 — 15.25 — ogłoszenie wyników, wręczenie nagród, ogłoszenie zebranej kwoty.

15.30 — zakończenie zawodów.

W trakcie trwania zawodów, w których będzie można wywalczyć puchary, medale, dyplomy i cenne vouchery, serwowany będzie posiłek regeneracyjny (pyszna grochówka wojskowa) oraz ciepłe napoje (kawa, herbata).

Zgłoszenia do zawodów odbywają się telefonicznie lub osobiście, w biurze zawodów w godzinach 08:00 — 14:00, a także w dniu zawodów (przez cały dzień ich trwania). Zgłoszenia: Michał – 602 673 893. Biuro zawodów mieści się na strzelnicy ZSP Przasnysz. Regulamin zawodów do wglądu w biurze zawodów.

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *