niedziela, 3 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z Gmin

Dachowanie auta. Do szpitala trafiły dwie osoby

 

Jesienią warunki drogowego nie sprzyjają kierowcom. W miniony weekend doszło do groźnego wypadku drogowego na krajowej 62 między Kamieńczykiem a Pustymi Łąkami. Auto uderzyło w drzewo i dachowało. Do szpitala zostały przewiezione dwie osoby. Policjanci apelują o szczególną ostrożność właśnie o tej porze roku. Pomimo dodatnich temperatur drogi mogą być bardzo śliskie.

Do groźnie wyglądającego wypadku drogowego doszło na drodze krajowej nr 62 w sobotę o godzinie 8, kiedy nawierzchnia jezdni była mokra. Ze wstępnych ustaleń policji pracujących na miejscu wynika, że kierująca osobowym volvo 39-letnia mieszkanka powiatu wyszkowskiego, jadąc w stronę Wyszkowa nie dostosowała prędkości do panujących warunków i straciła panowanie nad samochodem. Auto zjechało na przeciwległy pas ruchu, a następnie do przydrożnego rowu gdzie uderzyło w drzewo i dachowało. Do szpitala z obrażeniami ciała trafiła kierująca oraz pasażer.

Wyszkowscy policjanci apelują o wzmożoną ostrożność o tej porze roku. Jesień to czas, kiedy warunki drogowe nie są sprzyjające dla kierowców. Wbrew pozorom, nawet kiedy temperatura jest dodatnia, nawierzchnia może być mokra i śliska. Widoczność dodatkowo ograniczają padające deszcze i mgły. Dlatego zwolnijmy i bezpiecznie dojedźmy do celu.

IP, KPP