sobota, 2 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleria

O mistrzostwo spławika Koła PZW Nr 68 w Chorzelach [ZDJĘCIA]

Rywalizację w zawodach spławikowych o Mistrzostwo Koła PZW Nr 68 w Chorzelach mamy za sobą. Zwyciężył ją Bogusław Klonowski. Kolejne zawody, tym razem o Puchar Dyrektora Ośrodka Upowszechniania Kultury w Chorzelach odbędą się w niedzielę, 12 czerwca.

Mistrzostwa spławikowe Koła PZW Nr 68 w Chorzelach zostały rozegrane w dwóch kategoriach: juniorów i seniorów. Wśród juniorów pierwsze miejsce zdobył Krystian Kobyliński, a na drugiej lokacie uplasował się Piotr Ostrowski.
Mistrzem, w kategorii seniorskiej został, Bogusław Klonowski. Na drugim miejscu znalazł się Cezary Kuczyński, a trzeci był Alfred Klask.

– Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spławikowe zawody wędkarskie o Mistrzostwo Koła PZW Nr 68 w Chorzelach. Gratulację dla zwycięzców – mówią organizatorzy zawodów. – Zapraszamy na kolejne zawody o Puchar Dyrektora Ośrodka Upowszechniania Kultury 12.06.2022 r. na Rzece Sawicy. Zapisy pod tel. 29 751 51 89 do dnia 10.06.2022 r. Zbiórka na zawody o godz. 6:00 na parkingu OUK w Chorzelach ul. Ogrodowa 7 – dodają.

IP, OUK Ch