sobota, 9 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminNa sygnale

Policjanci zatrzymali trzech poszukiwanych

Policjanci w ostatnich dniach zatrzymali 3 osoby poszukiwane, za dwójką był już wydany list gończy trzeci mężczyzna miał wydany nakaz doprowadzenia do zakładu karnego, wpadł podczas kontroli drogowej i posiadał zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego, którzy zajmują się poszukiwaniem osób, w ostatnich dniach zatrzymali dwóch mężczyzn wobec, których wydany był List Gończy.

W ubiegłą środę wpadł 48-letni mieszkaniec Ciechanowa. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości od 2018 roku. Ciechanowscy kryminalni namierzyli go i zatrzymali w Warszawie. Teraz spędzi w zakładzie karnym 3 lata. Kolejny poszukiwany listem gończym został zatrzymany w piątek w Ciechanowie. 31-latek z pow. ciechanowskiego ma do odbycia 1 rok kary pozbawienia wolności.

Wczoraj po południu w Grudusku podczas kontroli drogowej wpadł 37-latek, mieszkaniec powiatu sierpeckiego. Funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego samochodem osobowym oplem, jak się okazało 37-latek poruszał się samochodem wbrew 2 zakazom sądowym w tym jednym obowiązującym bezterminowo a dodatkowo był poszukiwany celem odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze 2 lat. W tym przypadku mężczyzna został zatrzymany po trzech dniach od wszczęcia za nim poszukiwań.

IP, KPP