Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM
mar-bud www

Powstanie plac zabaw w miejscowości Niskie Wielkie

 

Dzięki współpracy Gminy Chorzele ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania Kurpsie Razem” w miejscowości Niskie Wielkie powstanie plac zabaw. 1 kwietnia 2022 r. Gmina Chorzele zgodnie z postanowieniami umowy użyczenia, przekazała Stowarzyszeniu teren nieruchomości w miejscowości Niskie Wielkie w celu rozpoczęcia budowy placu zabaw przez wykonawcę.

Wykonanie prac montażowych zaplanowano do końca września 2022r. Plac zabaw będzie składał się z następujących urządzeń: zestaw zabawowy, huśtawka wahadłowa z siedziskiem gniazdo, bujak „nosorożec” i „baranek”, piramida linowa, piaskownica, ławka i kosz na śmieci.
Środki finansowe na realizację placu zabaw zostały pozyskane przez Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Kurpsie Razem” w ramach projektu współpracy z Lokalną Grupą Działania „Przyjazne Mazowsze” pn. „Centrum edukacyjno – rekreacyjne pod nazwą Skrzatolandia” w ramach poddziałania 19.3 „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

– Będzie to już 24 plac zabaw wybudowany w ostatnich latach na terenie Gminy Chorzele. Dzieci są dla nas bardzo ważne, dlatego staramy się, by powstawały kolejne nowoczesne i bezpieczne miejsca do zabawy i rekreacji na terenie całej gminy – mówią władze Miasta I gminy Chorzele.

IP, UMiGCh

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

juniak www2
juniak www2