Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider
Slider

Społeczność Szkoły w Bogatem po raz kolejny pokazała, że ma WIELKIE serca!

Wszyscy widzimy co dzieje się w Polsce i na świecie. Koronawirus wywrócił nasze życie do góry nogami. Od ponad roku mierzymy się z rozmaitymi obostrzeniami i zakazami, martwimy się o zdrowie najbliższych. Większą część tego czasu spędziliśmy w domach ucząc się zdalnie. Wszystko to ma na celu przejście tego trudnego okresu bez narażenia się na utratę zdrowia i życia. Są jednak osoby, które codziennie narażają swoje zdrowie i życie pomagając innym.

Pracownicy Służby Zdrowia od ponad roku walczą z pandemią na pierwszym froncie. Lekarze, Pielęgniarki, Salowe, Sanitariusze, Ratownicy Medyczni… Osoby te codziennie mierzą się z sytuacjami, które nam jest ciężko sobie wyobrazić. Wiele z tych osób pracuje ponad siły, chcąc pomóc jak największej liczbie chorych. 7 kwietnia obchodziliśmy w Szkole w Bogatem Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Do RSU spłynęło dużo prac konkursowych pokazujących Waszą wdzięczność dla tych osób. Chcieliśmy jednak okazać naszą wdzięczność także w inny, bardziej namacalny sposób.

Samorząd Uczniowski zorganizował zbiórkę wypieków dla Pracowników Służby Zdrowia w Szpitalu w Przasnyszu. Zbiórka dedykowana była w szczególności osobom pracującym na oddziale COVIDowym, ale udało nam się uzbierać dużą ilość pyszności, także może pracownicy innych oddziałów również będą mogli ich spróbować.

Nie zapomnieliśmy o osobach, które walczą o zdrowie i życie zmagając się z COVID-19 w przasnyskim Szpitalu. Często są to osoby spoza okolic Przasnysza, nie mają tu rodziny ani bliskich. Często karetki w pośpiechu zabierały ich z domów bez rzeczy osobistych. Dla nich zebraliśmy to czego najbardziej potrzebują: wodę w małych i dużych butelkach, chusteczki nawilżane, środki higieny osobistej (mydła, żele pod prysznic, szampony do włosów, pasty i szczoteczki do zębów, itp.). Wasze dary i wypieki dostarczyliśmy do Szpitala w dniu dzisiejszym (19.04).

Myślę, że wszystkim zrobi się ciepło na sercu przeglądając również Wasze rysunki/laurki dla Pracowników Służby Zdrowia z podziękowaniami za ich poświęcenie i pracę w czasie pandemii, które w Waszym imieniu przekazaliśmy do Szpitala.

Samorząd Uczniowski pragnie serdecznie podziękować Radzie Rodziców oraz wszystkim Uczniom i Rodzicom biorącym udział w naszej akcji. Bez Was nie byłoby to możliwe! Dziękujemy bardzo za pomoc Pani Agacie Wronowskiej, Marzenie Karwackiej i Aleksandrze Biraga. Dziewczynki z klasy 7A: Zuzia B., Maja B., Julia Ch., Nela P. i Ola S. pięknie przyozdobiły opakowania z pysznościami, podzieliły wypieki oraz pomogły posegregować dary. Wam również bardzo dziękujemy!

IP, Opiekun Samorządu Uczniowskiego, Barbara Wojciechowska

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider