poniedziałek, 4 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z PrzasnyszaGaleria

Spotkanie autorskie z Katarzyną Przybysz: Wrażliwa, subtelna, pena empatii, otwarta na ludzi [GALERIA]

 

Wrażliwa, subtelna, pena empatii, otwarta na ludzi. Taka jest Katarzyna Przybysz, która gościła w bibliotece promując swoją debiutancką książkę „Ostatni list Łucji”.

W trakcie spotkania rozmawiałyśmy o tym, czy trudno wydać książkę autorce, która pisze po raz pierwszy. O tworzeniu fabuły, kreowaniu różnorodnych, ciekawych i wyrazistych bohaterów. O emocjach, które towarzyszą podczas pisania powieści. O dworze mazurskim Laśmiady nad jeziorem Ułówki, które jest wspaniałym miejscem. Wbrew pozorom nie zostało wymyślone na potrzeby książki lecz istnieje w rzeczywistości i z pewnością warto je odwiedzić.

Autorka opowiadała o swojej książce w bardzo interesujący sposób. Z pewnością zachęciła tym wszystkich, którzy jeszcze nie mieli okazji jej przeczytać. Jednocześnie czytelnicy, którzy są już po lekturze, z pewnością po spotkaniu z Panią Katarzyną sięgną po nią raz jeszcze, aby odkrywać powieść na nowo. Jesteśmy pewni, iż nie jest to nasze ostatnie spotkanie. Z niecierpliwością czekamy już na kolejną książkę.

Zapaszmy również do wywiadu z Katarzyna Przybysz, którego udzieliła specjalnie dla czytelników Kuriera Przasnyskiego.

IP, MBP, Fot. Szymon Wyrostek