W Chorzelach są gotowi aby uruchomić Punkt Szczepień Powszechnych. Czekają na decyzję [ZDJĘCIA]

n
We współpracy z Wojewodą Mazowieckim Konstantym Radziwiłłem oraz lekarzami i personelem medycznym, burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska tworzy Punkt Szczepień Powszechnych w Chorzelach, kierując się zabezpieczeniem zdrowia i życia mieszkańców, a także ułatwieniem funkcjonowania firm i instytucji.
W dniu wczorajszym przeprowadzona została wizytacja tworzonego Punktu przez przedstawicieli Mazowieckiego Oddziału Wojewódzkiego Narodowego Funduszu Zdrowia. Wszystkie wymagania organizacyjne postawione przez Wojewodę Mazowieckiego, Ministerstwo Zdrowia i Kancelarię Prezesa Rady Ministrów zostały w 100% spełnione.
Nie czekamy. Działamy. Aby wesprzeć system szczepień i bezpieczeństwo mieszkańców chcemy skorzystać z możliwości, jakie dała administracja rządowa. Wszystko mamy już gotowe w 100 procentach, zgodnie z instrukcjami Wojewody Mazowieckiego, Ministerstwa Zdrowia oraz Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Obecnie jesteśmy po wizytacji Punktu i czekamy na decyzję władz centralnych w sprawie jego uruchomienia.
IP, UMiGCh
Fot. UMiGCh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *