sobota, 9 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z PrzasnyszaGaleriaSzkoły

Wycieczka integracyjna na Paintball

W poniedziałek 21 czerwca klasa pierwsza Technikum Samochodowego z ZSP w Przasnyszu udała się na wycieczkę integracyjną do Centrum Paintballowego w Wyrębie Karwackim.

Celem wycieczki była nie tylko integracja klasy w dobie pandemii, ale również propagowanie zdrowej rywalizacji opartej na zasadzie fair play, budowanie jedności w grupie, promowanie i upowszechnianie sportu oraz aktywnego i bezpiecznego spędzania wolnego czasu.
Na miejscu przedstawiono uczniom regulamin i zasady bezpiecznej gry w paintball. Chłopcy zostali wyposażeni w kombinezony, maskę ochroną do gry paintball oraz markery zawierające kulki wypełnione farbą.
Zawodnicy zostali podzieleni na dwa zespoły, które na polu paintballowym „walczyły” między sobą. Jak się okazało gra paintballowa dostarczyła ogromnych emocji i niezapomnianych wrażeń. Wspólna rywalizacja wzmocniła ducha walki w klasie oraz zjednoczyła ją jako drużynę.
Po wyczerpującej walce „dzielni żołnierze” mogli odpocząć i podzielić się wrażeniami przy dobrej muzyce i ognisku z kiełbaskami. Opiekunowie: Grażyna Karwacka i Anna Domańska.

IP, GK, AD, Fot. ZSP