sobota, 2 grudnia, 2023
Polecamy

Filmy i seriale telewizyjne w Novelas+

Novelas+ oferuje widzom ekscytujące treści z gatunku nowoczesnych telenowel. Miłość, namiętność i piękno, sukces i sława, pieniądze, władza i zdrada – jest tu wszystko, co budzi silne emocje i sprawia, że z pasją śledzi się wydarzenia na ekranie.

Popularny kanał Novelas TV można oglądać online na platformie megogo.net/pl/tv/channels/20890807-novelas-online.html, ciesząc się wysoką jakością obrazu i świetną usługą.

Informacje o Novelas+

Novelas TV oferuje widzom najpopularniejsze opery mydlane z wiodących studiów telewizyjnych takich Televisa, Telemundo, Globo, TV Azteca. Każdego roku emitowanych jest ponad 1000 nowych odcinków.

Kanał telewizyjny jest redagowany przez THEMA i cieszy się ogromnym sukcesem wśród widzów. Jego oglądalność stale rośnie z roku na rok. Novelas+ jest uważany za drugi najpopularniejszy kanał serialowy w Gujanie Francuskiej, Gwadelupie i Nowej Kaledonii.

Cechy i rodzaje seriali telewizyjnych

Serial telewizyjny to pełnometrażowy program telewizyjny z dużą liczbą odcinków, który może być niedokończony, częściowo ukończony lub w pełni ukończony. Podobnie jak film telewizyjny, serial zawiera niewiele ogólnych planów i drobnych szczegółów, ale wyróżnia się dużą liczbą dialogów i dość rozciągniętą fabułą. Ponadto istnieją seriale dokumentalne, które są niedokończonymi cyklami programów dziennikarskich z odcinkami, które nie mają oddzielnych fabuł.

Telenowele można podzielić na kilka kategorii:

  1. telenowele z niedokończoną fabułą i dużą liczbą odcinków. Charakteryzują się także tym, że scenariusz pisany jest w trakcie kręcenia, dostosowując się m.in. do potrzeb widzów. Z reguły telenowele emitowane są w dni powszednie (4-5 odcinków tygodniowo);
  2. telenowele z ukończoną fabułą i dużą liczbą odcinków (od trzydziestu do dwustu pięćdziesięciu). Dominujące tematy to miłość, dramat, kryminał. Nadawane w dni powszednie (pięć odcinków tygodniowo);
  3. klasyczne seriale telewizyjne. Charakteryzują się częściowo ukończoną fabułą, a ich scenariusz jest pisany przed rozpoczęciem zdjęć. Klasyczny serial telewizyjny jest kręcony w oddzielnych sezonach i wyświetlany 1-2 razy w tygodniu – w weekendy lub w inny dzień.

Novelas TV emituje telenowele z udziałem znanych na całym świecie aktorów, takich jak Maite Perroni, William Levy, Fernando Colunga i inni.

Gdzie oglądać online?

Novelas TV można oglądać w wysokiej jakości na platformie online MEGOGO w dogodnym czasie. Wystarczy założyć jedno konto, aby oglądać treści z pięciu różnych urządzeń bez irytujących reklam.