IX EDYCJA PROGRAMU WALCZ Z NAMI Z KILOGRAMAMI

fot  scaled
Już 26 czerwca rusza kolejny projekt sportowy i żywieniowy, który pomoże Ci zbliżyć się do wymarzonej wagi oraz nauczy, w jaki sposób należy postępować, aby zachować dobre zdrowie, sprawność fizyczną i należyte nawyki żywieniowe. Opiekę nad całym przedsięwzięciem sprawować będą od lat współpracujące i działające dla społeczności powiatu przasnyskiego ciechanowskiego Violetta Ulatowska z trenerem Edytą Bobińską właścicielką firmy BeFit usługi sportowo – rekreacyjne.

Całość odbywać się będzie na obiektach Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Przasnyszu, Mazowieckie Centrum Sportów Zimowych w Chorzelach oraz Hala widowiskowo-sportowa w Jednorożcu.

Projekt ruszy 26.06.2020 i będzie trwał do 26.09.2020 Przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną zredukować swoją masę ciała, polepszyć kondycję fizyczną i zmienić swoje nawyki żywieniowe. Zależy nam jednak bardzo na tym, aby zgłosiły się osoby zdecydowane wziąć udział w przedsięwzięciu od początku do końca.

Projekt ma to do siebie, że na początku postawione zostaną cele, potem nastąpi ich realizacja, a na końcu podsumowane zostaną efekty i wyciągnięte wnioski. Dlatego tak ważnym jest, aby rozpocząć go wspólnie i ukończyć.

Zajęcia odbywać się będą trzy razy w tygodniu w miejscu wybranym przez uczestnika (Przasnysz , Chorzele, Jednorożec). Przed rozpoczęciem treningów planowane jest spotkanie wszystkich uczestników z dietetykiem w celu dokonania niezbędnych pomiarów, które odbędzie się 26.06.2020 w Przychodni MEDYK Przasnysz oraz spotkanie z trenerem w celu ustalenia szczegółów dotyczących postępowania i treningów. Opieka dietetyka obejmuje comiesięczne konsultacje wraz z pomiarami oraz trzytygodniowy indywidualny program żywieniowy dla każdej osoby.

Zadbamy o Twoją pełną metamorfozę, oprócz tego że zrzucisz z nami tłuszczyk, zadbamy o twoją fryzurę, makijaż, ciało, styl i wypełnimy Cie pełną dawką motywacji i chęci do działania. Współpracujemy z lekarzem, kosmetyczką, fryzjerem, stylistą oraz fotografem.

Osoba, która zwycięży program otrzyma wartościowe nagrody ufundowane przez partnerów programu.

Jeśli chcesz przeżyć piękna przygodę i dokonać zmiany jak uczestniczka 8 edycji to jest właśnie ta chwila.

Koszt miesięczny 280 zł.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w projekcie i prosimy o telefoniczne zgłaszanie się pod numerem telefonu 513-457-637 lub 500-623-111

 

 

 

 

artykuł sponsorowany

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!