Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider
Slider

Jeden wypadek i kilka kolizji

Subaru staranowało ogrodzenie, kierowca trafił do szpitala
Do poważnego wypadku doszło na ul. Makowskiej w Przasnyszu, gdzie osobowe subaru wjechało w ogrodzenie, w wyniku czego ucierpiał kierowca auta. Doszło też do innych zdarzeń drogowych zakwalifikowanych jako kolizje.
Kierowca trafił do szpitala
Do zdarzenia doszło około godz. 1:00 w sobotę, 4 kwietnia na ul. Makowskiej w Przasnyszu.
– Kierujący samochodem osobowym marki Subaru Forester 39 letni mieszkaniec powiatu płońskiego z nieustalonych przyczyn zjechał na lewą stronę drogi i przebił ogrodzenie posesji, w wyniku czego pojazd przewrócił się na bok – relacjonuje rzecznik prasowy przasnyskiej komendy policji.
Osobówka wypadła z drogi i staranowała ogrodzenia dwóch posesji i zatrzymując się na boku przy ścianie budynku mieszkalnego
Na miejscu zdarzenia błyskawicznie pojawiła się straż pożarna. Strażacy natychmiast udzielili kwalifikowanej pierwszej po mocy kierowcy samochodu Subaru Forester. W trakcie działań na miejsce zdarzenia przybył zespół ratownictwa medycznego, który przejął dalsze medyczne czynności ratunkowe zabierając poszkodowanego do szpitala.
W trakcie zdarzenia ratownicy odłączyli zasilanie instalacji elektrycznej w pojeździe, zakręcili zawór w instalacji LPG i sprawdzili czy nie ma dodatkowych zagrożeń. Ruch na drodze krajowej nr 57 w trakcie akcji ratowniczej odbywał się wahadłowo.
W sobotę [4 kwietnia – przyp.red] doszło jeszcze do dwóch innych zdarzeń drogowych. Kilkanaście minut przed godz. 20:00 w Przasnyszu na ul. Osiedlowej, mieszkanka Przasnysza kierująca samochodem osobowym marki Honda Accord, wykonując manewr cofania, uderzył w ścianę sklepu. Natomiast w miejscowości Bogdany Wielkie gminie Chorzele, nieustalony kierujący uderzył w ogrodzenie posesji, niszcząc jedno przęsło, a następnie oddalił się w nieznanym kierunku.
Kierowca dostał mandat
Dzień wcześniej, 3 kwietnia na trasie Olszewka – Raszujka w gminie Chorzele doszło do kolizji drogowej.
– Kierująca mazdą mieszkanka Chorzel chcąc ominąć wyrwę w jezdni, straciła panowanie nad pojazdem w wyniku czego, doszło do wywrócenia się pojazdu. Kierująca została ukarana mandatem karnym –  informuje rzecznik prasowy z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider