Kolejna „Pogoń za Jednorożcem” już za nami

P scaled
W niedzielę, 26 lipca odbyła się kolejna edycja zawodów „Pogoń za Jednorożcem”. Niemal doskonała pogoda sprzyjała rywalizacji biegowej.

Atmosfera między biegami była iście piknikowa. Oprócz zawodników pojawiali się również kibicie i fani biegów. Bieg główny na dystansie 5 kilometrów rozpoczął się o godz. 15:20. Wystartował go wójt gminy Jednorożec – Krzysztof Iwulski.

 

WS

Zapraszamy do Galerii:

 

 

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

×