Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Korzystajmy z terenu sportowo-rekreacyjnego przy szkole w Lesznie

Szkoła Podstawowa im. Św. Stanisława Kostki w Lesznie zaprasza do korzystania z terenu sportowo-rekreacyjnego przy szkole. Posiadamy: płac zabaw, siłownię na świeżym powietrzu, a także wielofunkcyjne boisko.

Siłownie pod chmurką są coraz popularniejsze. Z urządzeń na świeżym powietrzu mogą korzystać zarówno młodsi, jak i starsi mieszkańcy Gminy Przasnysz. Siłownia wyposażona jest w kilka urządzeń, jak m.in. orbitek, biegacz, stepper, motyl. Są one wyposażone w instrukcje informujące o tym, jak prawidłowo wykonywać ćwiczenia.
Płac zabaw przy Szkole Podstawowej im. Św. Stanisława Kostki w Lesznie jest dostosowany do dzieci i ich opiekunów. Spełnia on wiele funkcji. Zachęca dzieci do działania, aby mogły się one szybciej rozwijać, z kolei dorosłym dają szansę na spotkanie się ze znajomymi i sąsiadami. Dodatkowo nakłania pociechy do większej aktywności, budowania mięśni i doskonalenia zdolności motorycznych. Huśtawki, zjeżdżalnie, ścianki wspinaczkowe i inne rodzaje sprzętu przyczyniają się do rozwijania:
równowagi, szybkości, zwinności, koordynacji ruchowej. Serdecznie zapraszamy!

IP, GP, Fot. GP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider