Oddadzą cześć bohaterom Powstania Warszawskiego

powstanie warszawskie
W związku ze zbliżającą się 76 rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego informuję, że w dniu 1 sierpnia 2020 r. o godz. 17:00 na terenie Gminy Jednorożec uruchomione zostaną elektroniczne syreny alarmowe.

– W ten sposób wspólnie oddamy cześć bohaterom Powstania Warszawskiego, którzy walczyli o wyzwolenie stolicy i przywrócenie niepodległości państwa – poinformowali urzędnicy w sowim komunikacie.

Syreny uruchomione będą na okres 1 minuty i emitować będą dźwięk ciągły.

 

IP, UGJ