Porażka w pierwszym meczu o utrzymanie w IV lidze, jutro wszyscy kibicujemy biało-niebieskim
W pierwszym meczu o barażowym o utrzymanie w IV lidze MKS przegrał na wyjeździe z Energią Kozienice Już w sobotę,25 czerwca o godz 17:00 rewnż w Przasnyszu Do odrobienia...
