2. Ośrodek Radioelektroniczny podpisał porozumienie z ZSZ Nr 2 w Ostrołęce [ZDJĘCIA]
5 marca 2021 roku w Przasnyszu odbyło się podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy 2 Ośrodkiem Radioelektronicznym z Zespołem Szkół Zawodowych Nr 2 w...
5 marca 2021 roku w Przasnyszu odbyło się podpisanie porozumienia o współpracy pomiędzy 2 Ośrodkiem Radioelektronicznym z Zespołem Szkół Zawodowych Nr 2 w...