Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

5 powodów, dlaczego iOS może być lepszy od Androida

Smartfonów z systemem Android jest więcej. I nic nie wskazuje na to, że sytuacja rynkowa się zmieni. Wynika to nie z tego względu, że jest on lepszy. Mimo to istnieje wiele powodów, że to jednak iOS, mobilny system Apple, ma o wiele więcej zalet. Przedstawiamy 5 powodów, dlaczego iOS może być lepszy od Androida.

Spór o to, który system mobilny, Android czy iOS jest lepszy, trwa od dawna. Część użytkowników smartfonów ceni sobie ten pierwszy, inna system Apple. My wiemy jedno. Jeśli już raz przesiądziesz się z Androida na iOS, nie będziesz chciał wrócić do tego pierwszego. Czemu? Oto 5 powodów, dlaczego iOS może być lepszy od Androida.

Płynność pracy urządzenia

Smartfony z logo nagryzionego jabłuszka słyną nie tylko z eleganckiego designu, ale przede wszystkim z płynnej, szybkiej pracy i fenomenalnej wydajności. Te cechy nie są zasługą, tylko i wyłącznie wysokiej jakości podzespołów i świetnej specyfikacji, ale również lepszej optymalizacji systemu operacyjnego iOS. System iOS o wiele lepiej radzi sobie z obsługą wielu aplikacji jednocześnie. Nic więc dziwnego, że zajmuje czołowe miejsca w rankingach wydajności.

Przyjazny interfejs

Na pierwszy rzut oka system IOS może wydawać się dość skomplikowany. Nic bardziej mylnego! Interfejs jest niezwykle przyjazny i banalny w obsłudze. Wystarczy zaledwie kilka godzin, aby się z nim oswoić. System mobilny przede wszystkim cechuje minimalizm oraz intuicyjność, co chwalą sobie użytkownicy iPhone’ów.

Nawet gdy w układzie systemu zostaną wprowadzone zmiany, to interfejs jest dokładnie taki sam, jak wcześniej. Warto dodać, że iOS wygląda i funkcjonuje niema identycznie od dawna. Układ menu głównego, jak i menu ustawień od wielu lat jest taki sam. Oczywiście pojawiają się nowości, ulepszenia, ale wszystko działa w ramach niezmiennego interfejsu.

Synchronizacja

Przewaga iOS nad Androidem dotyczy również synchronizacji urządzeń Apple. System mobilny iOS jest zaprojektowany pod kątem pracy ze wszystkimi urządzeniami z logo nadgryzionego jabłuszka, czyli MacBook’ami, iPod’ami czy iPad’ami. To, co robimy na iPhone, możemy dokończyć np. na MacBook’u. W sytuacji, gdy dostaniemy SMS, a smartfon mamy w drugim pokoju, możemy przeczytać go za pomocą Apple Watch.

Wieloletnie wsparcie

Apple bez wątpienia jest liderem w kwestii aktualizacji. Zapewnia najdłuższe wsparcie. Nawet kupując starszy model, mamy pewność, że producent nas nie zostawi, gdy wypuści nowsze modele. Pod tym względem iOS nie ma sobie równych.

Ekosystem Apple

System iOS jest systemem zamkniętym, a więc nie ma możliwości jego modyfikacji, co niesie za sobą sporo korzyści. Przede wszystkim gwarantuje większe bezpieczeństwo. O wiele trudniej jest się do niego włamać. Po drugie, nie można wprowadzać zmian, co z kolei przekłada się na znacznie większą stabilność działania. Smartfon rzadziej się zawiesza, a awarii jest zdecydowanie mniej.

Telefony firmy Apple znajdziesz na https://idream.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider