poniedziałek, 2 października, 2023
Polecamy

Lodówka Samsung – TOP 3 polecane modele

Samsung to jedna z najchętniej wybieranych marek sprzętów AGD. Producent ceniony jest za innowacyjne rozwiązania i doskonały design! Jaką lodówkę koreańskiej firmy wybrać? Zobacz polecane modele i zdecyduj, który model sprawdzi się najlepiej w twojej kuchni!

Jaką lodówkę wybrać? Tradycyjną czy side by side?

Zanim przejdziesz do przeglądania poszczególnych sprzętów, warto zacząć od określenia, czego tak naprawdę szukasz. Możesz postawić na tradycyjny sprzęt z chłodziarką na górze i zamrażarką na dole lub zdecydować się na większą, bardziej pojemną lodówkę side by side. Wszystko zależy od tego, ile osób będzie korzystać z urządzenia, jakim miejscem w kuchni dysponujesz, a także od tego, jaki masz budżet!

Tradycyjna chłodziarko-zamrażarka zmieści się nawet w niewielkiej kuchni – możesz zawsze wybrać najbardziej kompaktowy model. Side by side wymaga więcej przestrzeni – nie będzie więc udanym zakupem na przykład do kawalerki.

Pamiętaj, że to nie koniec ważnych decyzji. Powinieneś wskazać, czy szukasz sprzętu do zabudowy, czy może wolnostojącego. Oba rozwiązania mają swoje zalety. Za lodówką do zabudowy przemawiają względy estetyczne, jednak taka decyzja dość ogranicza elastyczność w doborze sprzętu. Urządzenia wolnostojące możesz dobierać do aktualnych potrzeb i wymienić lodówkę na przykład na wyższą, gdy uznasz, że potrzebujesz więcej miejsca. Wizualnie te sprzęty prezentują się całkiem atrakcyjnie. Samsung słynie z doskonałego wzornictwa, które świetnie komponuje się z nowoczesnym wnętrzem.

Jak wybrać lodówkę? Najważniejsze parametry

Gdy już wiesz, jakiej lodówki szukasz, pora bliżej przyjrzeć się parametrom, które pozwolą ci wybrać najlepszy dla ciebie model. Na co zwrócić uwagę? Uważnie przeanalizuj:

 • wymiary sprzętu;
 • pojemność lodówki;
 • klasę energetyczną;
 • hałas generowany w trakcie pracy;
 • zastosowane technologie, w tym No Frost;
 • ułatwienia przechowywania konkretnych grup produktów, np. warzyw czy nabiału;
 • możliwość elastycznego dostosowania wnętrza lodówki do swoich potrzeb;
 • dodatkowe funkcje;
 • łatwe sterowanie;
 • atrakcyjny design.

Jakim modelom bliżej się przyjrzeć? Czas na polecane sprzęty marki Samsung!

Lodówki Samsung – najlepsze propozycje

Sprzęty Samsunga oceniane są jako niezawodne i eleganckie. Zobacz, które lodówki mogą być świetnym zakupem do twojej kuchni!

 • SAMSUNG Bespoke RB38A6B2E22/EF – świetnie oceniana i polecana lodówka, której panele drzwi możesz dostosować do swoich potrzeb, wybierając kolor i materiał, z jakich mają być wykonane! Pojemność chłodziarki to 276 l, zamrażarki – 114 l. Więcej miejsca w środku wynika z zastosowania nowej technologii SpaceMax™ – wnętrze jest bardziej przestronne, a wymiary zewnętrze pozostają bez zmian. Zwróć uwagę na No Frost oraz funkcje szybkiego chłodzenia i mrożenia Power Cool i Power Freeze. Docenisz wyjątkowo cichą pracę tego modelu oraz Funkcję Wakacje.
 • SAMSUNG RB38T602DSA/EF – model, który zbiera wiele pozytywnych recenzji. Pojemność chłodziarki to 276 l, zamrażarki – 114 l. Przestronność wnętrza to zasługa technologii Space Max™. Również i ta lodówka odznacza się cichą pracą. Znajdziesz tu również rozwiązania znane z poprzedniego modelu – jak No Frost, Power Cool i Power Freeze. Sprzęt zachwyca designem i świetnie wkomponuje się w nowocześnie urządzone kuchenne wnętrze.
 • SAMSUNG RB38T635ES9/EF – lodówka z wygodnym dystrybutorem wody o pojemności 3,5 l. A jak wygląda pojemność przechowywania artykułów spożywczych? W przypadku chłodziarki to 272 l, zaś zamrażarki – 114 l. Znajdziesz tu Space Max™, a także inne technologie charakterystyczne dla lodówek Samsunga – No Frost, Power Cool i Power Freeze. Spodoba ci się szuflada z kontrolą wilgotności Humidity Fresh+ oraz Komora zero Optimal Fresh+.

Lodówki z zamrażalnikiem Samsung w sklepie MediaMarkt są pozytywnie oceniane za nowoczesne wzornictwo i innowacyjne technologie. W budżecie między 2500 a 3500 zł znajdziesz wiele wartych uwagi propozycji do twojej kuchni!