niedziela, 1 października, 2023
Polecamy

Serum AArkada TC16 na twarz – na jakie problemy skórne je stosować?

Kolagenowe serum AArkada to niezwykle uniwersalny preparat, który z powodzeniem może być stosowany na skórę i paznokcie. Jest to bowiem uniwersalne serum kolagenowe do paznokci i do skóry. W tym drugim przypadku chodzi nie tylko o skórę twarzy, ale także szyi i dekoltu oraz stosowanie miejscowe, czyli na rejony skóry, które wymagają wsparcia w pielęgnacji i regeneracji. Czym dokładnie jest serum TC16 11 ml? I na jakie problemy skórne można je stosować? Już wyjaśniamy!

Arkada serum kolagenowe TC16 – kolagenowy eliksir młodości?

Wyjątkowa formuła kolagenowego serum Arkada TC16 11ml opiera się na trzech głównych składnikach, pozwalających regenerować, chronić i odżywiać skórę i paznokcie. Jest to olejek z drzewa herbacianego w połączeniu z kolagenem i gliceryną. Te zdawać by się trzy niepozorne substancje to prawdziwe bomby kosmetyczne i pielęgnacyjne, które pozwalają na dogłębną regenerację skóry i paznokci, chroniąc je skutecznie przed szeregiem groźnych czynników zewnętrznych.

Gliceryna umożliwia przenikanie i docieranie kolagenu oraz olejku z drzewa herbacianego w głębsze warstwy naskórka. Zapewniając swoim działaniem regenerację i odbudowę, umożliwia bowiem przenikanie składników aktywnych serum głębiej. Dzisiaj zajmiemy się zastosowaniem serum na skórę twarzy, ponieważ i w tym przypadku serum kolagenowe Arkada 11ml potrafi zdziałać cuda, a wszystko za sprawą tego, że:

  • wspiera swoim działaniem regenerację i odbudowę skóry
  • łatwo przenika przez skórę
  • pozwala utrzymać prawidłowy poziom wody w naskórku
  • ujędrnia i uelastycznia skórę
  • ma działanie oczyszczające i przeciwzapalne
  • ma działanie przeciwgrzybicze i antybakteryjne

Warto zaznaczyć, że jest to serum kolagenowe na bazie naturalnego kolagenu, a zawartość gliceryny pozwala na docieranie kolagenu oraz olejku drzewa herbacianego w głębsze warstwy naskórka i stworzenie specjalnego filmu ochronnego, który zapobiega utracie wody. Doskonale sprawdza się również w stanach zapalnych skóry.

Arkada TC16 Serum kolagenowe na zmarszczki

Nie jest dla nikogo tajemnicą, że kolagen decyduje o kondycji skóry, dlatego też kolagenowe serum z olejkiem z drzewa herbacianego to idealny sposób na przywrócenie skórze sprężystości, gładkości i ładnego kolorytu. Kolagen zapewnia skórze jędrność, elastyczność i wygładzenie zmarszczek, natomiast gliceryna utrzymuje prawidłowe nawilżenie. Oleje z drzewa herbacianego dbają natomiast o oczyszczenie skóry i jej zdrowy wygląd. A co z trądzikiem i cerą problematyczną?

Kolagenowe serum Arkada 11 ml do walki z cerą problematyczną

Serum TC 16 to świetny sojusznik w walce z cerą trądzikową. Olejek z drzewa herbacianego skutecznie oczyszcza skórę z zaskórników, działając antyseptycznie i przeciwbakteryjnie. Dodatkowo reguluje produkcję sebum, co pozwala przywrócić cerze równowagę i zastopować powstawaniu nowych zmian skórnych. Że serum powstało na bazie naturalnego kolagenu i olejku w oparciu o wieloletnią praktykę i znajomość potrzeb dermatologicznych.

Serum Aarkada na blizny i rany

Serum kolagenowe zapobiega powstawaniu blizn, a te, które już istnieją, mogą za jego sprawą stać się o wiele mniej widoczne. Nawilżające i regeneracyjne właściwości serum TC16 pozwalają na przyspieszenie gojenia ran – w tym zwłaszcza chodzi tu o rany wynikłe z poparzeń słonecznych czy zmian trądzikowych. Trzeba bowiem pamiętać, że w składzie produktu znajduje się olejek z drzewa herbacianego o antyseptycznym i antybakteryjnym działaniu, ponadto olejek działa także na stany zapalne, niwelując je i przywracając skórze pełną równowagę, równocześnie dogłębnie ją nawilżając i odżywiając za sprawą kolagenu i gliceryny. Wystarczy regularne stosowanie serum, 1-2 krople serum na miejsce wymagające pielęgnacji.