Jednostka OSP Bogate przystąpi do Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego
Zarząd jednostki OSP Bogate zwrócił się z prośbą do wójt gminy Przasnysz Grażyny Wróblewskiej o rozpoczęcie procedury włączenia jednostki do Krajowego Systemu...
Zarząd jednostki OSP Bogate zwrócił się z prośbą do wójt gminy Przasnysz Grażyny Wróblewskiej o rozpoczęcie procedury włączenia jednostki do Krajowego Systemu...