sobota, 2 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminSport

10 pucharów dla ekipy „Jednorożec robi co może” w Czerwonce

Punktualnie o godz. 14:00 w „Biegu Szlakiem Niziny Mazowieckiej” na dystansie 5 km  wystartowało 10 zawodników ekipy „Jednorożec robi co może”. Trasa asfaltowa z podbiegami, ale życiówki w klubie i tak poprawione. Zdobyli puchary Open, w kategoriach wiekowych i I miejsce w klasyfikacji drużynowej.
Robert Sadowski wybiegał III miejsce w M 50, Marek Frontczak stanął na I miejscu w M10, zaś Igor Okraska na III w tej samej kategorii. Kobiety gorsze nie były. Wiktoria Okraska stanęła na I miejscu podium w K 10, Kinga Kowalczyk na I miejscu w K 30, a Mariola Wiktorska była I w K 50.
Trzecim zawodnikiem Open był Damian Urbaniak ustanawiając nowy rekord życiowy na tym dystansie z czasem 18 minut. Niespełna 2 minutki za nim wbiegł jego tata Sylwester z czasem 19:53sek. zajmując II miejsce w M30. Następna wpadła mama Ania z czasem 21:07sek., zdobywając I miejsce Open wśród Kobiet!
Każdy z zawodników wybiegał sobie puchar i medal, a wisienką na torcie była kategoria drużynowa, w której klub z Jednorożca zwyciężył. Wystawiono też drugą drużynę  jednorożców i choć zajęli miejsce poza podium to walczyli pięknie.
SC
Fot. Nadesłane