Uczcili 158. Rocznicę Wybuchu Powstania Styczniowego

fot
W piątek, 22 stycznia odbyły się obchody 158. Rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego w naszym mieście. Uroczystości rozpoczęły się o godz. 18:00 od Mszy Świętej w kościele pw. Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Przasnyszu.

Organizatorami uroczystości była Grupa Rekonstrukcji Historycznej 14 Pułku Strzelców Syberyjskich i Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Przasnyskiej z Przasnysza.

 

Więcej w kolejnym wydaniu Kuriera Przasnyskiego.

 

IP, WS, Fot. Wojciech Ostrowski