Wysiadał z ciągnika rolniczego potrącił go samochód. Młody mężczyzna trafił do szpitala

Beznazwy  Kopia scaled
Niestety, piątek 13 listopada był pechowym dniem dla 28-latka z powiatu przasnyskiego. Mężczyzna wysiadając z ciągnika rolniczego, został potracony przez osobowego peugeota. Z relacji policji wynika, że poszkodowany wtargnął pod auto.

– Po godz. 14.00 [piątek, 13 listopada – przyp.red] w miejscowości Krukowo w gminie Chorzele, kierujący pojazdem marki Peugeot, 25 – letni mieszkaniec woj. łódzkiego, w trakcie wyprzedzania ciągnika rolniczego marki Ursus, potrącił 28 – letniego mieszkańca powiatu przasnyskiego, który wysiadając z ciągnika, wtargnął pod jadącego peugeota – relacjonuje asp.szt.K.Błaszczak, rzecznik prasowy z KPP Przasnysz

28 – latek z obrażeniami ciała, został przewieziony karetką pogotowia do ostrołęckiego szpitala. Badanie stanu trzeźwości kierującego peugeotem wykazało ze w chwili wypadku był trzeźwy. Natomiast od 28 latka pobrano krew do badań na zawartość alkoholu lub środków odurzających. Z miejsca zdarzenia przed przybyciem służb ratunkowych, oddalił się kierujący ciągnikiem rolniczym w nieznanym kierunku.

SZW

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *