Zmiany w KS Orzyc Chorzele

ORZYC CHORZELE

 

Po 8 latach owocnej i pełnej pasji oraz zaangażowania działalności, dotychczasowy prezes KS Orzyc Chorzele – Tomasz Piasecki zrezygnował z ubiegania się o pełnienie funkcji kolejnej kadencji.

Dziękujemy za ogrom pracy wykonany dla Klubu i całej naszej lokalnej społeczności! W imieniu mieszkańców Miasta i Gminy Chorzele pragniemy podziękować Panu Tomaszowi za wieloletnią pracę na rzecz rozwoju sportu i piłkarstwa na naszym terenie. Dziękujemy za poświęcony czas, rozwój Klubu, bardzo dobrą współpracę z Gminą oraz nieustanne propagowanie sportu i zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży oraz dorosłych z naszego terenu – informuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

Nowym prezesem KS Orzyc Chorzele został Maciej Wierzbicki, wieloletni zawodnik klubu oraz trener grup młodzieżowych, na co dzień nauczyciel wychowania fizycznego. Wybrano także nowy Zarząd.
Obecny skład Zarządu KS Orzyc Chorzele: Maciej Wierzbicki – Prezes Zarządu Tadeusz Tyjewski – Wiceprezes Zarządu Piotr Piasecki – Skarbnik Błażej Kaszuba – Członek Zarządu Andrzej Dąbrowski – Członek Zarządu Michał Zawojek – Członek Zarządu

– Gratulujemy Panu Maciejowi oraz członkom Zarządu i życzymy dużo satysfakcji, sukcesów oraz odwagi i energii do podejmowania nowych wyzwań i ich realizacji.
Ze swojej strony zapewniamy o kontynuacji dotychczasowej, obustronnie bardzo dobrej współpracy pomiędzy burmistrz Beatą Szczepankowską wraz z Urzędem Miasta i Gminy, a nowym już prezesem i Zarządem Klubu – informuje Urząd Miasta i Gminy Chorzele.

IP, UMiGCh, Fot. UMiGCh

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

×