8 lutego 2022 Dzień Bezpiecznego Internetu [ZDJĘCIA]

n
Pod hasłem „Działajmy razem na rzecz bezpiecznego internetu”. Uczniowie klas IV – VI Publicznej Szkoły Podstawowej nr 2 im. Papieża Jana Pawła II w Chorzelach wykonywali plakaty ukazujące bezpieczne korzystanie z Internetu. Lekcje informatyki były okazją do prezentacji prac na forum klas.

Wszystkie prace są wyjątkowe i wartościowe. Uczniowie zamieszczali na plakatach hasła, informacje o bezpiecznych działaniach w Internecie, wiele cennych rad i wskazówek. Wystawa prac uczniów znajduje się na korytarzu szkolnym.

IP, SP2Ch, Fot. SP2 Ch

 

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Przegląd prywatności

Ta strona korzysta z ciasteczek, aby zapewnić Ci najlepszą możliwą obsługę. Informacje o ciasteczkach są przechowywane w przeglądarce i wykonują funkcje takie jak rozpoznawanie Cię po powrocie na naszą stronę internetową i pomaganie naszemu zespołowi w zrozumieniu, które sekcje witryny są dla Ciebie najbardziej interesujące i przydatne.

×