Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM
mar-bud www

Aktor Artur Barciś zaszczepi się przeciw Covid-19 w…Żelaznej Rządowej

Dziś, poniedziałek 22 marca rozpoczęła się rejestracja osób, które się urodziły w latach 1952-1956. W tej grupie jest znany m.in. z ról Czerepacha w „Ranczo” i Tadeusza Norka z „Miodowych Lat” – Artur Barciś.

System Narodowego Funduszu Zdrowia przypisał znanego aktora na szczepienie przeciw koronawirusowi, uwaga w punkcie szczepień w powiecie przasnyskim, a konkretnie w Żelaznej Rządowej

– Pojadę tam, przede wszystkim dlatego, że mogę. Jestem zmotoryzowany i mogę zrobić sobie taką wycieczkę. Tym bardziej że nie wiedziałem, że istnieje taka miejscowość, a teraz, jak już to ogłosiłem, to już nawet nie wypada mi tam nie pojechać – stwierdził w rozmowie z portalem Wirtualna Polska. – Poza tym traktuję to jako zwieńczenie mojej całej gehenny z COVIDEM-19 i myślę, że ono jest nawet zabawne, że kończy się nie banalnie w Warszawie na Żelaznej, ale w Żelaznej Rządowej. Zabawne jest jeszcze to, że obok Żelaznej Rządowej jest Żelazna Prywatna, więc po prostu zrobię sobie taką wycieczkę – wyznał z humorem.

Tym samym, powiat przasnyski, będzie gościł znanego aktora, a nazwa Żelazna Rzędowa będzie miała swoje „pięć minut” w mediach ogólnopolskich.

 

IP, WP.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

juniak www2
juniak www2