Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Biblioteka Publiczna w Krasnem najlepszą biblioteką na Mazowszu w kategorii: „Praca z Czytelnikiem” 2021 [ZDJĘCIA]

W poniedziałek 22 listopada 2021 roku w Bibliotece Głównej Województwa Mazowieckiego – Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy odbyła się gala wręczenia Nagród im. „Kierbedziów” dla osób i instytucji szczególnie zaangażowanych na rzecz czytelnictwa i bibliotekarstwa. Biblioteka Publiczna w Krasnem najlepszą biblioteką na Mazowszu w kategorii: „Praca z Czytelnikiem”.

Nagroda im. Kierbedziów została ustanowiona przez Biblioteka Publiczna m.st. Warszawy w 2005 r., na cześć fundatorów jej zabytkowej siedziby. Laureaci Nagrody to współcześni „Kierbedziowie” – osoby i biblioteki szczególnie zaangażowane w działalność na rzecz książki i czytelnictwa oraz zasłużone dla rozwoju bibliotekarstwa na Mazowszu.
– Z wielką radością i dumą informujemy, że Biblioteka Publiczna w Krasnem według kolegium Biblioteki Publicznej m.st. Warszawy na Koszykowej jest wraz z Biblioteką Publiczną w Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy jest najlepszą biblioteką na Mazowszu w kategorii: „Praca z Czytelnikiem” w roku 2021 Dziękujemy kolegium Biblioteki Wojewódzkiej za docenienie naszej pracy na rzecz zaspokojenia potrzeb czytelników i to ogromne wyróżnienie. W uzasadnieniu do nagrody usłyszeliśmy m.in., że lokalna współpraca i szeroko zakrojona działalność kulturalna biblioteki stała się jej wizytówką oraz inspiracją dla innych – mówi dyrekcja i pracownicy Biblioteki Publicznej w Krasnem

Nagrodę z rąk Dyrekcji Biblioteki Głównej Województwa Mazowieckiego, odebrała Renata Żmijewska Dyrektor GBP, która serdecznie gratuluje i dziękuje wszystkim pracownikom, wolontariuszom, organizacjom oraz przyjaciołom biblioteki, którzy przyczynili się do tego wspaniałego, wspólnego sukcesu za ich pomysłowość oraz zaangażowanie w działalność naszej instytucji. W uroczystości wziął udział także Wójt Gminy Krasne Pan Michał Szczepański, któremu również dziękujemy za wsparcie!

IP, GBPK, Fot. GBPK

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider