poniedziałek, 11 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleriaSport

Bieg Zimnar rozpoczęty [ZDJĘCIA]

 

W sobotę, 8 stycznia o spora ekipa, bo aż 21 jednorożców stawiła się na lotnisku w Przasnyszu i punktualnie o 10:00 wystartowała w biegu – Zimnar.

Temperatura minus 3 stopnie, choć wyczuwalna była dużo większa. Nogi zesztywniały już na samym starcie. Trasa ciężka jak to na zimnarze. Nierówna, miejscami dość duża trawa, pokryta delikatnym śnieżkiem, ale w porównaniu do wcześniejszych edycji była luks!

Na dystansie 3,5 km wystartowali: Marek Frontczak, Igor Urbaniak, Krzysztof Borczak, Wiktor Grabowski, Anna Mikołajewska, Natalia Jabłońska, Gosia Długołęcka, Zuzia Pietrzak, Monika Grabowska Zuzia Grabowsk.a
Na dystansie 7 km wystartowali: Damian Urbaniak, Sylwester Urbaniak, Piotr Długołęcki, Anna Urbaniak, Darek Borczak, Patryk Pietrzak, Mariola Wiktorska, Adam Borczak, Michał Panuś, Anna Pietrzak, Marzena Długołęcka

– Czekamy na wyniki organizatora, ale już wiemy, że nasi zajęli podium na obu dystansach Zimnar to ciężki bieg, ciężka trasa, na której uczestnicy nie walczą tylko z przeciwnikami, ale również z samym sobą. Czy ta walka była wygrana? Czy na kolejnym Zimnarze będzie nas tyle samo, a może więcej? Czy wystartują nasze ścieżynki z Małowidza? Czy dołączy ktoś jeszcze? Tego wszystkiego nie wiemy, ale wiemy, że w następną sobotę zrobimy co możemy! – mówią uczestnicy Zimnaru z ekipy „Jednorożec Robi co Może”.

IP, JRCM, Fot. JRCM