niedziela, 3 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminNa sygnale

Czołowe zderzenie skody i hondy. Cztery osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitali

 

W miejscowości Dalanówek gm. Płońsk czołowo zderzyły się dwie osobówki: skoda z hondą. Kierujące pojazdami kobiety oraz dwie pasażerki z hondy z obrażeniami ciała trafiły do szpitali. Na miejscu lądowało pogotowie lotnicze. Droga przez kilka godzin była zablokowana.

Wczoraj tuż przed godz. 17:00 w miejscowości Dalanówek gm. Płońsk kilkadziesiąt metrów prze przejazdem kolejowym doszło do czołowego zderzenia dwóch osobówek: skody i hondy. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że kierująca skodą 53-letnia mieszkanka Warszawy jadąc w stronę drogi krajowej nr 7, w pewnym momencie zjechała na przeciwległy pas ruchu. Jej auto zderzyło się z jadącą z naprzeciwka hondą, którą podróżowały trzy osoby, a kierowała 21-letnia płońszczanka. 53-latka podróżowała sama.

W wyniku zderzenia pojazdów obie kierujące oraz dwie pasażerki z hondy z obrażeniami ciała trafiły do szpitali w Ciechanowie, Płocku i Płońsku. Jedna z pasażerek z uwagi na ciężki stan przetransportowana została do szpitala pogotowiem lotniczym. Od obu kierujących pobrana została krew do badań.

W płońskiej komendzie prowadzone jest postępowanie mające na celu wyjaśnienie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci apelują do kierowców o większą ostrożność i rozwagę.

IP, KPP