Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Drzewo przewróciło się na dom jednorodzinny w Krukowie

W niedzielę, 18 października  około godz. 10:20 do Stanowiska Kierowania KP PSP w Przasnyszu wpłynęło zgłoszenie, że na niezamieszkały dom jednorodzinny i na część drogi wojewódzkiej przewróciło się drzewo w miejscowości Krukowo w gminie Chorzele.

W chwili przybycia straży pożarnej stwierdzono, że w niezamieszkałym domu nikt nie przebywał. Drzewo zerwało linię średniego napięcia, która zwisała nad prywatną posesją.Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie po odłączeniu instalacji elektrycznej przez uprawnionych elektryków usunęli drzewo za pomocą pilarek spalinowych do cięcia drewna oraz podnośnika hydraulicznego.

Uszkodzone elementy więźby dachowej budynku zostały odpowiednio zabezpieczone. Większe konary drzewa usunięto na pobocze drogi przez ciągnik rolniczy z turem. Podczas prowadzonych działań ruch na drodze wojewódzkiej nr 614 był całkowicie zamknięty. Działania ratownicze prowadziła Jednostka Ratowniczo-Gaśnicza z Przasnysza i Ochotnicze Straże Pożarne Krukowo i Zaręby.

 

IP, KP PSP Przasnysz, fot. KP PSP Przasnysz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider