Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Dwa wypadki, 5 osób rannych

 

Na drodze krajowej nr 61 miały miejsce dwa wypadki drogowe. Pięć osób z obrażeniami ciała trafiło do szpitala. Apelujemy o rozsądek za kierownicą i przestrzeganie przepisów.

Do pierwszego zdarzenia doszło w Orzycu o godzinie 8:30. Według wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia 70 – letni kierujący daewoo, mieszkaniec powiatu makowskiego, nieprawidłowo wykonał manewr skrętu w lewo i doprowadził do czołowego zderzenia z jadącą z naprzeciwka mazdą, którą kierowała 26 – letnia mieszkanka Warszawy. Obydwoje kierujący w wyniku poniesionych obrażeń ciała zostali zabrani do szpitala. Kierujący byli trzeźwi.

– Drugie zdarzenie miało miejsce w Chrzanowie o godzinie 10:00 Według wstępnych ustaleń wynika , że 19 – letni kierujący seatem, mieszkaniec pow. ostrołęckiego, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu drogą krajową nr 61 w kierunku Pułtuska 52-leniemu kierującemu fordem, również mieszkańcowi powiatu ostrołęckiego. W wyniku zderzenia trzy osoby zostały ranne i trafiły do szpitala. Kierujący byli trzeźwi – mówi asp. Monika Winnik z KPP w Makowie Mazowieckim

Cały czas apelujemy o rozsądek za kierownicą i przestrzeganie przepisów. Dobra pogoda nie powinna uśpić naszej czujności. Pamiętajmy o tym, że dobre warunki na drodze nie zawsze są gwarantem bezpiecznej jazdy.

IP, KPP, MW, Fot. KPP

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider