Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Dzień Dziecka w Nowej Krępie

W środę, 2 czerwca w Szkole Podstawowej w Nowej Krępie został zorganizowany Dzień Dziecka połączony z obchodami Dnia Języków Obcych.
Z tej okazji złożono wszystkim dzieciom – tym dużym i małym – garść pięknych życzeń w języku angielskim. Hasłem przewodnim były słowa piosenki: „We are the word, we are the children”.

Następnie uczniowie wraz z wychowawcami wykonywali grupowe i indywidualne prace artystyczne. Można było podziwiać kram origami czy biżuterii. Na szkolnych korytarzach i w salach lekcyjnych pojawiły się okolicznościowe wystawki.
Uroczystość uświetniła gala, na której ogłoszono laureatów konkursu: „Mój ulubiony cytat inspirujący”.
Następnie wszyscy uczniowie udali się na dziedziniec szkoły. Tam odbył się festyn, na którym nie zabrakło nauki tańca (Belgijka, Maya’s Dance, Łowcy gwiazd, Taniec połamaniec), różnorodnych gier i zabaw sportowych. Uczniowie bardzo chętnie brali udział we wszystkich konkurencjach, szczególnie podobały się zawody kowbojskie, podchody, zabawa z bańkami mydlanymi, chustą animacyjną oraz kram malarzy.
Atrakcją była degustacja waty cukrowej przygotowanej przez panie ze stowarzyszenia “Jednorożec robi co może” oraz foto-budka Dzień Dziecka.
– Dziękujemy Pani Wójt Grażynie Wróblewskiej za sponsorowanie nagród i słodyczy oraz Radzie Rodziców za pyszne kiełbaski.

IP, UGP, Fot. UGP

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider