wtorek, 28 listopada, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleriaSzkoły

Dzień KEN w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej [ZDJĘCIA]

 

W środę, 13 października 2021 r. w Szkole Podstawowej w Krzynowłodze Małej odbyła się uroczysta akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

Z uczniowskich serc jak z nut popłynęły słowa wierszy i melodie piosenek wyrażające wdzięczność nauczycielom za codzienny trud ich pracy. Podczas uroczystości głos zabrali również przedstawiciele Samorządu Szkolnego, którzy docenili poświęcenie i troskę pedagogów. Po odśpiewaniu ,,sto lat’’ i wręczeniu kwiatów, Pani Dyrektor Małgorzata Budna oraz Pan Wicedyrektor Włodzimierz Rudziński złożyli serdeczne życzenia Radzie Pedagogicznej oraz wszystkim pracownikom szkoły. Przekazali również podziękowania i symboliczny bukiet kwiatów od Pana Wójta Jerzego Humięckiego i Sekretarz Gminy Pani Anny Leśnik. Wyrazy wdzięczności przekazała także przewodnicząca Rady Rodziców Pani Beata Kuklińska wraz z zarządem RR Panią Magdą Smolińską i Panią Iloną Leleniewską. Uczniowie nie zapomnieli o nauczycielach, którzy już są na emeryturze. Wręczyli im własnoręcznie przygotowane karty z życzeniami.

Część artystyczną przygotowali uczniowie kl. II a i II b pod kierunkiem p. Urszuli Urban i p. Aliny Jelińskiej, uroczystość uświetnił p. Sylwester Stolarczyk, który zaangażował się w oprawę muzyczną.

IP, SPKM, Fot. SPKM