Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Festyn rodzinny z KGW „Żelaźnianki to Kurpianki” [ZDJĘCIA]

W niedzielę,19 września z Żelaznej Rządowej odbył się Piknik Rodzinny. Jego głównym celem prócz integracji i dobrej zabawy, była możliwość zaszczepienia się przeciw Covid -19. A każdy kto się zdecydował na ten kto, mógł wygrać nagrodę w loterii, jaka był wspaniały rower.

Festyn został zorganizowany w ramach Narodowego Programu Szczepień #Szczepimy się z Kołem Gospodyń Wiejskich. Wszystkie atrakcje, ze względu za niezbyt sprzyjająca pogodę odbyły się w świetlicy wiejskiej. Przed zgromadzoną publicznością wystąpiły prezentując swoje talenty artystyczne zespoły: „Młode Kurpie”, a także „Kalinki” z Jednorożca. Wspaniale zaprezentowały się również organizatorki festynu: „Żelaźnianki to Kurpianki”. Nie zabrakło tez występów dzieci i młodzieży, które przygotowywały się po czujnym okiem pana Zbigniewa Lorenca.

Muzyczne akcenty to nie jedyne atrakcje festynu. Dla dzieci były zorganizowane zabawy i gry, które poprowadzili animatorzy. Nie zabrakło też wspaniałych przysmaków przygotowanych przez KGW z Żelaznej Rządowej. Atrakcją były również motocykle Grupy Moto-Miłośnicy, wystawa rękodzieła oraz miłe zwierzątka alpaki.

IP, GGWŻtK
Fot. KGWŻtK

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider