Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM
mar-bud www

Gmina Chorzele przygotowuje się do ogłoszenia przetargu na budowę drogi w Chorzelach – ulicy Grunwaldzkiej

Obecnie Gmina Chorzele przygotowuje się do ogłoszenia przetargu pn. „Budowa drogi gm. w miejscowości Chorzele wraz z budową kanalizacji deszczowej i sanitarnej, oświetlenia drogowego i przyłączy wodociągowych” – osiedle przy ulicy Grunwaldzkiej.

Posiadamy już kompletną dokumentację projektową – kosztorysową i przygotowujemy się do ogłoszenia przetargu na wykonanie zadania, polegającego na budowie nawierzchni jezdni z kostki betonowej wraz poboczami i zjazdami do posesji oraz ciągiem pieszo-rowerowym z kostki betonowej. Projekt obejmuje także wykonanie wyniesionego przejścia pieszo-rowerowego, budowę kanalizacji deszczowej, wykonanie trzech przyłączy wodociągowych w granicach pasa drogowego, wykonanie przyłącza kanalizacji sanitarnej, oświetlenia ulicznego LED oraz włączenie modernizowanej drogi do drogi krajowej nr 57.
Gmina informuje, że na realizację ww. inwestycji burmistrz Beata Szczepankowska pozyskała 2 590 609,99 zł z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych.

IP, UMiGCh

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

juniak www2
juniak www2