wtorek, 28 listopada, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleria

Gospodarskie objazdy gminy Chorzele przez burmistrz Beatę Szczepankowską [ZDJĘCIA]

Burmistrz Beata Szczepankowska regularnie objeżdża Gminę z gospodarskimi przeglądami potrzeb. Tym razem odwiedziła m.in.: Duczymin, Nową Wieś, Dąbrówkę Ostrowską, Zdziwój Stary, Zdziwój Nowy, Bagienice, Bogdany. Kolejne objazdy w trakcie.

Burmistrz Miasta i Gminy Chorzele Beata Szczepankowska w natłoku pracy i obowiązków, wygospodarowuje czas, aby regularnie objeżdżać Miasto i Gminę Chorzele z tzw. gospodarskimi wizytami.
Burmistrz wraz z pracownikami odpowiedzialnymi za drogi, place zabaw, oświatę, czy inne obiekty służące mieszkańcom, dzieciom i młodzieży, seniorom, czy strażakom – dokonuje przeglądów stanu infrastruktury i koniecznych oraz możliwych działań do wykonania. Od placów zabaw, chodników, dróg, po szkoły, mosty, świetlice czy rowy melioracyjne.
Konieczne do wykonania naprawy, poprawki, czy inwestycje są spisywane i będą w miarę możliwości finansowych realizowane.
W przeglądzie uczestniczył również radny Andrzej Burnos, dyrektor Wydziału Rozwoju Agnieszka Opalach i dyrektor Wydziału Oświaty i Promocji Sławomir Czaplicki.
Do zobaczenia w terenie.

IP, UMiGCh