niedziela, 3 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleria

II Bieg Halloween w Jednorożcu [ZDJĘCIA]

30 października, po raz drugi impreza odbyła się w Jednorożcu. O 18.00 zawodnicy z Jednorożca, Przasnysza, Ostrołęki, czy Legionowa wystartowali spod Urzędu Gminy, aby pokonać długie 5 km drogami miejscowości.

Przebrani za czarownice, zjawy, diabełka, klauna, szkielety, złoczyńców, pielęgniarki, zakonnice, rozmaite potwory, czy nawet jednorożca bawili się dziś znakomicie. Piekielnie gorąco zrobiło się już podczas biegu, ale nie wszystkie stwory biegły, część osób jechała rowerem, a część na rolkach.

Po pokonaniu dystansu wszyscy razem dotarli na plac przy boisku Orlik. Przybyłych na trening powitano czym „chata bogata”, więc była kawa, herbata, popcorn, wata cukrowa, słodkie ciacho i babeczki. Wójt Krzysztof Iwulski, również biorący udział w treningu, losował szczęśliwe numerki, które wygrywały słodkości.

Uczestnikom rozdano pakiety startowe, w których znalazły się odblaski- przydadzą się podczas treningów po zmierzchu. Przeprowadzono dwa konkursy: najciekawszy przelot na miotle oraz najbardziej zawinięta mumia.

Było dużo śmiechu i zabawy, a zwycięzcy nie wyszli z pustymi rękami.

IP, JRCM, Fot. JRCM