Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM
mar-bud www

Integracja w Szkole Podstawowej w Nowej Krępie [ZDJĘCIA]

Po powrocie uczniów do szkoły po okresie nauki zdalnej, nauczyciele i wychowawcy zatroszczyli się o integrację zespołów klasowych w Szkole Podstawowej w Nowej Krępie.
17 września, w ramach Dnia Chłopaka również, uczniowie klasy VIII wybrali się do Kina Mazowsze w Makowie Mazowieckim. Pogoda sprzyjała też spacerowi, nawet udało się lody znaleźć.

Dnia 1 października uczniowie klasy VIIb, VI i V miło spędzili czas w kręgielni w Mławie.Celem wycieczki była integracja zespołów klasowych i zacieśnienie relacji koleżeńskich. Pobyt w kręgielni dostarczył wiele radości i niesamowitych wrażeń.Ogromną frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów.Na koniec został wyłoniony zwycięzca, który otrzymał statuetkę.
Również 1 października najmłodsi uczniowie wybrali się na wycieczkę do Ośrodka Jeździeckiego Sebory, gdzie zwiedzili mini zoo, stajnię, odbyli ekscytującą przejażdżkę bryczką oraz integrowali się przy wspólnym stole jedząc przepyszne kiełbaski z grilla.
Klasa VIIa miło spędzała piątkowe popołudnie na obiekcie Nadleśnictwa Przasnysz w Przejmach. Wspólnie świętowali Dzień Chlopaka.
Klasa V zaś integrowała się odświętnie w czasie ekologicznego śniadanka. To były dni pełne wrażeń.

IP, UGP, Fot. UGP

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

juniak www2
juniak www2