Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

REKLAMA

Slider

Jeden dzień, dwóch nietrzeźwych kierujących

Policjanci z przasnyskiej drogówki zatrzymali wczoraj dwóch nieodpowiedzialnych kierujących, którzy kierowali pojazdami na podwójnym gazie.

Do pierwszego zatrzymania doszło tuż po godzinie 17.00 w miejscowości Szla (gm. Przasnysz), po tym jak przasnyscy struże prawa, otrzymali zgłoszenie o kierującym Oplem Corsą, który spowodował kolizję drogową, uderzając swoim pojazdem w przydrożne ogrodzenie oraz znak drogowy. Będący na miejscu policjanci ustalili, że sprawcą kolizji jest 32 letni mieszkaniec  pow. przasnyskiego, którego badanie stanu trzeźwości  wykazało, że w swoim organizmie posiadał on blisko 3,5 promila alkoholu. Dodatkowo policjanci po sprawdzeniu danych kierującego oplem w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierujących ustalili, że zatrzymany mężczyzna kierował pojazdem bez uprawnień.

Kolejny kierowca „na podwójnym gazie” wpadł w miejscowości Stara Krępa (gm.Przasnysz). Tym razem do kontroli drogowej został zatrzymany 25–letni mieszkaniec pow. przasnyskiego, który kierował samochodem osobowym marki Opel Astra, pomimo posiadania w swoim organizmie blisko 3 promili alkoholu.

Teraz za swoje nieodpowiedzialne zachowania obaj kierujący odpowiedzą przed sądem. Grozi im wysoka grzywna oraz kara ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Jeszcze raz apelujemy o odpowiedzialność na drodze. Pamiętając przy tym o zasadzie PIŁEŚ NIE JEDŹ.

 

KPP Przasnysz

asp.szt.Krzysztof Błaszczak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Slider