środa, 4 października, 2023
AktualnościAktualności z PrzasnyszaGaleria

Jednorożec robi co może z wizytą w 2. Ośrodku Radioelektroniczny [ZDJĘCIA]

W piątek, 22 lipca br. przedstawiciele stowarzyszenia „Jednorożec robi co może” odwiedzili 2. Ośrodek Radioelektroniczny.
Wizyta była okazją do wręczenia własnoręcznie upieczonego słodkiego podziękowania dla Dowódcy Ośrodka pana płk dypl. Bogusława Postka, za okazane wsparcie w organizacji wydarzenia pn. „Pogoń za Jednorożcem”.

W czasie spotkania płk Postek stwierdził:
– Należą się Wam szczególne wyrazy uznania, za promowanie idei aktywności ruchowej i zarazem zdrowego stylu życia. Jest to sprawa szczególnie mi bliska, dlatego już dzisiaj zapewniam, że możecie liczyć na nasze wsparcie podczas realizacji kolejnych edycji. W mojej ocenie wybór aktywności to kwestia indywidualna – zależy przede wszystkim od stanu zdrowia oraz sprawności, bo dla niektórych przebiegnięcie kilkudziesięciu kilometrów nie stanowi problemu, a dla innych wyzwaniem może się okazać wycieczka rowerowa. Najważniejsze jest to, aby jakakolwiek aktywność na stałe zagościła w naszym codziennym planie dnia, do czego wspólnie wszystkich serdecznie zachęcamy – powiedział płk Postek.

W tegorocznej edycji Pogoni za Jednorożcem udział wzięło aż 186 zawodników.

IP, AM
Fot. AM