poniedziałek, 11 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z Gmin

Już jutro Sołtysiada w Bogatem. Zapraszamy

Już jutro (niedziela 11 lipca) odbędzie się Sołtysiada w Bogatem. Serdecznie zapraszamy.


Podczas Sołtysiady, która odbędzie się w najbliższą niedzielę 11 lipca, będzie można zaszczepić się przeciw wirusowi COVID-19.
W budynku szkoły podstawowej w Bogatem będzie stacjonował mobilny punkt szczepień. Pamiętajmy, że jako najliczniej zaszczepiona gmina mamy szansę otrzymać milion złotych, a każda osoba, która się na to zdecyduję może wziąć udział w loterii Ministerstwa Zdrowia.

Wójt Gminy Przasnysz informuje, że w okresie trwania „Sołtysiady” w dniu 11 lipca 2021 r. w godz. 15:00 – 19:00 w Szkole Podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem uruchomiony zostanie mobilny Gminny Punkt Spisowy Ludności.
Każdy mieszkaniec Gminy Przasnysz, który nie dokonał jeszcze spisu, będzie mógł wypełnić obowiązek wynikający z ustawy z dnia 09.08.2019 r. o Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań w 2021 r. Do wypełnienia formularza spisowego niezbędne są następujące dane: numery PESEL wszystkich osób zamieszkujących pod danym adresem, dane dotyczące mieszkania (powierzchnia użytkowa, źródło ogrzewania),zawód ( adres miejsca pracy).

 

IP, UGP