piątek, 22 września, 2023
AktualnościAktualności z GminGaleria

Konkurs „Gmina Chorzele w obiektywie” rozstrzygnięty [ZDJĘCIA]

Za nami III edycja konkursu fotograficznego, organizowanego przez Beatę Szczepankowską – Burmistrza Miasta i Gminy Chorzele z okazji święta miasta – Dni Chorzel.

Konkurs, tak samo jak w poprzednich latach, cieszył się sporym zainteresowaniem. Zadaniem uczestników było wykonanie minimum trzech fotografii ukazujących piękno przyrody, tereny atrakcyjne turystycznie, ciekawe miejsca, zabytki lub inwestycje i działania samorządowe, które sprawiają, że nasza gmina pięknieje i wpływają na poprawę standardu życia mieszkańców.
Poniżej prezentujemy wyniki konkursu:Kategoria I – 10-15 lat: I miejsce – Igor Pogorzelski, II miejsce – Gloria Majewska, III miejsce – Liwia Kostrzewa, Wyróżnienie – Wiktoria Zawojek. Kategoria 2 – 16 lat i więcej: I miejsce – Miłosz Milewski, II miejsce – Beata Zawojek, III miejsce – Patrycja Nowicka, Wyróżnienie – Paweł Walewacz
Za udział: Hubert Majewski, Patrycja Karaszewska, Zuzanna Olber, Małgorzata Parciak, Wiktoria Bączek, Zuzanna Rykowska.

Nagrody dla laureatów oraz wszystkich osób, które brały udział w konkursie zostaną wręczone 7 sierpnia 2022r. o godzinie 14:40 na Stadionie Miejskim w Chorzelach podczas Dni Chorzel.

IP, UMiGCh