poniedziałek, 4 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z Przasnysza

Krystian Kościug – najlepszy absolwent z gminy Przasnysz

W piątek, 25 czerwca na auli Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu odbyło się nagrodzenie najlepszych absolwentów. Jednym z nich był Krystian Kościug, który ze średnią 5.25 został najlepszym absolwentem z terenu Gminy Przasnysz.

Krystian Kościug to tegoroczny absolwent Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej w Przasnyszu. Wcześniej uczęszczał do Zespołu Szkół im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Bogatem. Należy również do Klubu Literackiego „Przaśnik”.
Od najmłodszych lat interesuje się historią oraz otaczającym go światem. Posiada dużą widzę w różnych dziedzinach, co dowiódł w niezliczonych konkursach. Poza tym, w wolnym czasie pisze wiersze. W grudniu trzy z nich zostały opublikowane w „Kurierze Przasnyskim”.

– Drogi Absolwencie, aby dokonany przez Ciebie wybór okazał się trafny, abyś w swoim dorosłym życiu spotykał życzliwych ludzi i aby sprzyjało Ci szczęście w realizacji marzeń i planów życiowych. Przed Tobą stają nowe zadania i wyzwania. Twój twórczy wkład jest niezbędny dla własnego rozwoju, jak również rozwoju naszej małej ojczyzny, a także kraju. Życzymy Ci wszelkiej pomyślności oraz udanego startu w kolejny etap Twojego życia – czytamy na facebookowym fanpage Urzędu Gminy w Przasnyszu.

 

IP, UGP, Fot. UGP