Kurierowa Kronika Brydżowa – Czwarty turniej z małą zmianą

kk scaled

Gracze ostatnio spotykają się mało regularnie. – Myślę jednak, że uda nam się w miarę możliwości wrócić do bardziej stałego rytmu – mówi Julita Surmacz.

Końcówka września przyniosła brydżystom zmianę lokalu. – W miniony czwartek spotkaliśmy się w siedzibie przasnyskiego OREL-u, a pełna nazwa to rzecz jasna 2. Ośrodek Radioelektroniczny w Przasnyszu.  Był to już czwarty turniej naszego letniego cyklu, w którym zagrało 9 par. Na podium stanęli gospodarze i goście, choć tym razem to gospodarze mieli przewagę w pierwszej trójce – informuje Julita Surmacz.

Wysokim wynikiem zwyciężyli Bogdan Jaskulski z Jerzym Cichowskim: 85,00 imp, pozostałe miejsca na podeście zajęli kolejno: Kazimierz i Dominik Głowaccy (Łaguny): 24,00 oraz Anna i Grzegorz Andrejczykowie: 20,33 imp.

– Obsada krajowego Pajączka była w czwartek dosyć liczna, bowiem zgłosiło się aż 107 par z 14 ośrodków.  Przy tej liczebnej konkurencji wysoko w pierwszej dziesiątce uplasowali się Bogdan Jaskulski z Jerzym Cichowskim: 7 miejsce, 53,33 imp – dodaje.

Zapisz się na darmową prenumeratę Kuriera Przasnyskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *