niedziela, 3 grudnia, 2023
AktualnościNa sygnaleSport

Mistrzostwa Wojska Polskiego w sporcie powszechnym

W dniach od 28 września do 02 października na obiektach szkoleniowych 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyły się Mistrzostwa Wojska Polskiego w sporcie powszechnym.

W dniach 28.09.-02.10.2020r. na obiektach szkoleniowych 9. Braniewskiej Brygady Kawalerii Pancernej odbyły się Mistrzostwa Wojska Polskiego w sporcie powszechnym. Spartakiada Wojskowa składała się z pięciu konkurencji: strzelania z karabinka i pistoletu wojskowego, pokonywania Ośrodka Sprawności Fizycznej, biegu patrolowego oraz biegów na orientację. W czterech z nich wystartowali żołnierze z 2. Ośrodka Radioelektronicznego.

Najlepszym żołnierzem Wojska Polskiego w konkurencji pokonywania Ośrodka Sprawności Fizycznej został szer. Maciej Skibski. Wojskowy tor przeszkód pokonał w 46,39 sekundy.
Srebrny medal Spartakiady Wojskowej w konkurencji biegu patrolowego zdobył szer. Krzysztof Żebrowski. W strzelaniu z pistoletu wojskowego 4 miejsce indywidualnie i 3 drużynowo zajął st.chor. sztab. Radosław Heyka. Ponadto w zawodach uczestniczyli:

mł.chor. Damian Damazyn w konkurencji biegu patrolowego.

st. kpr. Paweł Ptak w konkurencji pokonywania ośrodka sprawności fizycznej.

szer. Sylwia Całka w konkurencji biegów na orientację.

 

IP,  kpt. J. Łazarski