sobota, 2 grudnia, 2023
AktualnościAktualności z GminSport

MKS rozbił Żbika Nasielsk na inaugurację IV ligi, inni sparują

 

7 sierpnia, MKS Przasnysz wygrał 0-4 na wyjeździe z Żbikiem Nasielsk mecz rozegrany w ramach pierwszej kolejki IV ligi mazowieckiej. Przasnyszanie po pierwszej rundzie meczów zajmują miejsce lidera rozgrywek.

 

MKS otworzył wynik już w 15 minucie. Jednak prawdziwą siłę pokazał w drugiej części gry, kiedy dołożył trzy gole, w 51, 62 i 90 minucie meczu. W sobotę o godzinie 11.00 przasnyszanie podejmą na własnym stadionie Wisłę II Płock.

Iskra Krasne rozegrała dwa sparingi, przed rozpoczęciem gier w lidze okręgowej i oba wygrał. Najpierw 1-0 u siebie z GUKS Krasnosielc, a następnie 4-3 na wyjeździe z Orłem Sypniewo.

Orzyc Chorzele również przygotowuje się do ligi i wznowienia rozgrywek w B-klasie. Chorzelanie zremisowali 3-3 na wyjeździe z GKS Pokrzywnica. W 28 minucie meczu Jakub Antosiak obronił rzut karny. Kolejny mecz Orzyc ponownie zremisowali 2-2, tym razem na własnym stadionie z Mazowszem Jednorożec. W 45 minucie meczu Maciej Wierzbicki nie wykorzystał rzutu karnego.

SC
Fot. Nadesłane SC

GKS Pokrzywnica – Orzyc Chorzele 3-3
Bramki: samobójcza, Jakub Sygocki-2
Skład: Antosiak – M.Rykowski, Piotr Walewacz, B.Piasecki – Sygocki, zawodnik testowany, D.Brzezicki, Dąbrowski, H.Brzezicki – P.Piasecki, Kołakowski

Orzyc Chorzele – Mazowsze Jednorożec 2-2
Bramki: Bartosz Piasecki, Oskar Oleksik
Skłąd: K.Suchowiecki – Antosiak, Piotr Walewacz, B.Piasecki – Sygocki, H.Brzezicki, D.Brzezicki, M.Rykowski, Wierzbicki – Dąbrowski, Kołakowski
Ponadto grali: Kaczyński, Wawrzonkowski