Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności    ROZUMIEM

Reklama

Slider
Slider

Motocyklista z naszego powiatu został ranny w wypadku pod Nosarzewem

22 latek z powiatu przasnyskiego, po wypadku na motocyklu, z wieloma obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Ciechanowie. Do zdarzenia doszło w niedzielę, 7 czerwca  o godz. 15.00 na drodze nr 544 pod Nosarzewem Polnym (powiat mławski).

Jak wynika ze wstępnych ustaleń na miejscu zdarzenia drogowego, kierujący samochodem marki BMW 5, 21-letni mieszkaniec Mławy, jadąc drogą W 544 w kierunku Mławy, po wyjechaniu z łuku drogi, na prostym odcinku, stracił panowanie nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas ruchu, którym poruszał się motocyklista.

– Kierujący motocyklem Kawasaki, 22-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego, po zderzeniu bocznym z bmw, wpadł do rowu. Motocyklista, z wieloma obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Ciechanowie – mówi Anna pawłowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Mławie.

W samochodzie bmw podróżowało troje młodych pasażerów. Nie odnieśli obrażeń, do szpitala w Mławie trafił kierowca. Patrol policji zatrzymał kierującemu bmw prawo jazdy. Postępowanie prowadzi KPP w Mławie.

IP

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Slider