Nielegalne automaty zabezpieczone przez policję

n
Policjanci zwalczający przestępczość gospodarczą w miniony czwartek zlikwidowali nielegalny salon gier znajdujący się na terenie Pułtuska. Funkcjonariusze zabezpieczyli 5 nielegalnych automatów do gier hazardowych. Organizatorom procederu grozi kara do 3 lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Kolejne skuteczne działania pułtuskich policjantów pozwoliły na zarekwirowanie nielegalnych automatów do gier hazardowych. Funkcjonariusze w miniony czwartek weszli do wytypowanego salonu gier na terenie miasta. Podejrzenia mundurowych potwierdziły się, że znajdujące się w lokalu maszyny działają niezgodnie z prawem. Mundurowi zabezpieczyli w sumie 5 automatów, na których zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone w celach komercyjnych.

Teraz, za posiadanie nielegalnego sprzętu, umożliwiającego prowadzenie przestępczego procederu w lokalach usługowych, grożą im surowe kary w wysokości nawet 100 tysięcy złotych od jednego automatu. Oprócz wysokiej grzywny, za organizowanie gier hazardowych grozi kara pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

IP, KPP

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *